Doručení zásilky službou GLS

GLS doručuje zásilky do druhého pracovního dne. Pokud Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám ji následující den. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce.

Sledujte svůj balík online v kteroukoli dobu: jediné, co musíte udělat, je zadat jedno či vice čísel balíků. Informace Track and Trace zahrnují bližší údaje o stavu doručení a naposledy provedený krok.

Pro příležitostné odesílatele jsou ParcelShopy branou ke spolehlivé balíkové přepravě GLS. Slouží pro pohodlné převzetí i jako sběrná místa s dlouhou otevírací dobou a jednoduchými cenovými podmínkami.

Cena dopravného je po celé ČR 130,- Kč včetně DPH + poplatek za dobírku 45,- Kč.
Cena dopravného za pytle s krmivem je po celé ČR 160,- Kč včetně DPH/kus + poplatek za dobírku 45,- Kč.
Při objednávce nad 3000,- (nevztahuje se na objednávky krmiv) je doprava ZDARMA.

Slovensko GLS:

Zásilky na Slovensko jsou doručovány v krátkých standardních dodacích lhůtách. 
Cena dopravy GLS na Slovensko - 250 Kč  včetně DPH + poplatek za dobírku 45 Kč
Dobírka na Slovensko je možná, ale faktura musí být vystvena v EUR. Zákazník zaplatí dobírku v hotovosti v měně EUR při převzetí zboží. 


Převzetí zboží od přepravce:
Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte e-mailem či telefonicky. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci, a to buď e-mailem, telefonicky nebo poštou na kontaktní adrese našeho obchodu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.