Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí Vaší zásilku do 2 dnů po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení případně uložení na jiné ukládací poště či posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Přes poštu nelze zasílat pytle krmiv, solné a melasové lizy s váhou nad 10kg, dlouhé tušírky a lonžovací biče.

Poplatek za dobírku: 45,- Kč vč. DPH
Balík do ruky Českou poštou: Dodání do 48 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. 170,- Kč vč. DPH
Dopravné při objednávce zboží nad 3000,- ZDARMA

 

Doručení zásilky službou GLS

GLS doručuje zásilky do druhého pracovního dne. Pokud Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám ji následující den. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce.

Sledujte svůj balík online v kteroukoli dobu: jediné, co musíte udělat, je zadat jedno či vice čísel balíků. Informace Track and Trace zahrnují bližší údaje o stavu doručení a naposledy provedený krok.

Pro příležitostné odesílatele jsou ParcelShopy branou ke spolehlivé balíkové přepravě GLS. Slouží pro pohodlné převzetí i jako sběrná místa s dlouhou otevírací dobou a jednoduchými cenovými podmínkami.

Cena dopravného je po celé ČR 130,- Kč včetně DPH + poplatek za dobírku 45,- Kč.
Při objednávce nad 3000,- (nevztahuje se na objednávky krmiv) je doprava ZDARMA.

Slovensko GLS:

Zásilky na Slovensko jsou doručovány v krátkých standardních dodacích lhůtách. 
Cena dopravy GLS na Slovensko - 250 Kč  včetně DPH + poplatek za dobírku 45 Kč
Dobírka na Slovensko je možná, ale faktura musí být vystvena v EUR. Zákazník zaplatí dobírku v hotovosti v měně EUR při převzetí zboží. 


Převzetí zboží od přepravce:
Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte e-mailem či telefonicky. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci, a to buď e-mailem, telefonicky nebo poštou na kontaktní adrese našeho obchodu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.